Szanowni Rodzice,

informuję, iż spotkanie organizacyjne przed nowym rokiem żłobkowym odbędzie się  27 sierpnia (czwartek) o godzinie 16.15 na terenie Miejskiego Żłobka „Kraina Maluszka” w Knurowie ulica Wiosenna 1.

Spotkanie odbędzie się w salach, do których będą uczęszczać dzieci: WIOSNA – LATO – JESIEŃ - ZIMA

Uwaga:

Na teren żłobka wchodzimy w maseczkach zakrywających usta i nos oraz obowiązkowo dezynfekujemy ręce (dozownik znajduje się przed wejściem do żłobka).

Ze względów bezpieczeństwa obowiązuje zakaz przyprowadzania na spotkanie dzieci !!!

W spotkaniu może uczestniczyć  tylko jeden z rodziców lub inna dorosła osoba upoważniona przez danego rodzica.

Informacja o spotkaniu została przesłana na maila wszystkim rodzicom dzieci nowoprzyjętych.

W razie pytań proszę o kontakt.