Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci !!!

Pożegnanie to czas niezwykły i niezapomniany zarówno dla dzieci, rodziców a także dla nas wszystkich pracowników żłobka. Kończymy kolejny rok pobytu dzieci w „Krainie Maluszka”. Towarzyszy nam wzruszenie i wspomnienie wspólnie przeżytych chwil. Tegoroczne pożegnanie w „Krainie Maluszka” z przyczyn od nas niezależnych jest inne ale równie ważne.

Wszystko co Was tu kochane dzieci spotkało, spotkało Was po raz pierwszy w życiu, a wszystko co pierwsze i ważne przeżywa się najgłębiej właśnie w wieku dzieciństwa.

Dzieciom, które od września rozpoczną przygodę z przedszkolem życzymy samych dobrych dni, wspaniałych i mądrych wychowawców, miłych kolegów i koleżanek oraz wiele, wiele radości w codziennej zabawie.

Z pozostałymi dziećmi nie żegnamy się, ponieważ od września liczymy na dalszą radosną zabawę.

Dziękujemy Wam drogie dzieci - za codzienny uśmiech i radość, jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się od Was tyle nauczyć przez ten wspólnie spędzony czas.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy okazali nam zaufanie powierzając naszej opiece swoje dzieci oraz życzymy licznych powodów do satysfakcji z rozwoju i postępów dzieci. Drodzy Rodzice gratuluję Wam tak wspaniałych dzieci. Dziękujemy za wsparcie, zaangażowanie i wyrozumiałość.

Wszystkim Opiekunom dziękuję za zaangażowanie w codzienną zabawę, za naukę, wsparcie i uśmiechy każdego dnia. Pani intendentce oraz paniom kucharkom za pyszne, zdrowe jedzenie każdego dnia, uśmiech i troskę. Panu konserwatorowi za  wszelką pomoc w sprawach, które były dla nas niemożliwe do wykonania. Wszystkim pozostałym pracownikom za bycie u naszego boku codziennie i wszelką pomoc, za uśmiech i pogodę ducha.

Bardzo serdecznie zapraszam dzieci, które w okresie wakacji nie będą uczęszczać do „Krainy Maluszka” do naszego żłobka po drobny UPOMINEK!

Proszę o podejście pod wyznaczone (zadaszone) okno żłobka od strony Wiosennej. Pamiętajcie o  zachowanie dystansu oraz o zachowanie środków ostrożności.

Proszę Państwa o rozważne planowanie wyjazdów wakacyjnych, życzę dużo zdrowia i spokojnego, udanego odpoczynku w czasie wakacji.

Małgorzata Dorabiała