SZANOWNI   RODZICE!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wpłaty na Radę Rodziców Miejskiego Żłobka „Kraina Maluszka” w Knurowie. Składka na Radę Rodziców jest nieobowiązkowa, ale jeśli zależy nam na organizowaniu wielu atrakcji dla naszych dzieci, potrzebujemy środków na ich przygotowanie.

Fundusze Rady Rodziców będą przeznaczone na:

-        zakup zabawek, książek, pomocy dydaktycznych;

-        opłacenie teatrzyków, imprez okolicznościowych oraz upominków dla dzieci;

-        zakup materiałów do organizacji kiermaszów oraz festynu;

-        inne uzasadnione wydatki związane z potrzebami dzieci i Żłobka;

Sugerowana wysokość dobrowolnej rocznej składki na fundusz Rady Rodziców Miejskiego Żłobka ”Kraina Maluszka” w Knurowie  na rok 2020/2021
w wysokości:

1. 80,00 zł – w przypadku 1 dziecka uczęszczającego do żłobka
  2. 40,00 zł - w przypadku 2-go dziecka uczęszczającego do żłobka
  3. Każde kolejne dziecko zwolnione jest z płatności składki

Sugerowany termin dokonania wpłat do 31 października 2020 roku.

Wpłaty należy dokonać na Konto Rady Rodziców:
Nr konta: NRB 56 8454 0001 3007 0065 1866 0001

W opisie wpłaty prosimy podać: imię i nazwisko dziecka oraz dopisek "Wpłata na Radę Rodziców Miejskiego Żłobka w Knurowie".

Liczymy na Państwa zrozumienie i wsparcie naszej inicjatywy. Zasadą jest, że zebrane przez nas środki zawsze wracają do dzieci uczęszczających do żłobka, czyli do naszych dzieci.

Bardzo Dziękujemy !